KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789207
nr 1378 9207
Oscar Bermérus. Signerad, skepp. Olja på pannå, 27x21cm, yttermått inklusive ram: 36x31cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:31:39
150 kr